Dalyvavimas diskusijoje Rygoje apie Holokausto švietimo iššūkius ir galimybes

Šveicarijos ambasada Rygoje sausio 29–30 d. organizavo tarptautinį renginį – viešą diskusiją apie švietimą Holokausto tema skirtingose valstybėse. Renginyje dalyvavo ir Tarptautinės komisijos įgyvendinamą programą pristatė direktorius Ronaldas Račinskas ir švietimo programų koordinatorė Ingrida Vilkienė.

Šveicarijos ambasada Baltijos kraštams, dirbanti Rygoje, sausio 29–30 d. organizavo tarptautinį renginį, skirtą Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo švietimo specialistai ir ekspertai iš Šveicarijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos,  Izraelio, Vengrijos, Vokietijos, Estijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Sausio 29 d. diskusija ir švietimo pristatymai vyko Žano Lipkės memorialiniame muziejuje. Renginyje dalyvavo  Šveicarijos ambasadorius Latvijoje Konstantin Obolensky, Lietuvos ambasados Misijos vadovas Tomas Grabauskas, vietos politikai ir švietimo specialistai iš įvairių šalių. Sausio 30 d. vyko susitikimas su Latvijos mokytojais, kurie aktyviai dirba švietimo apie Holokaustą temomis. Tarptautinės komisijos atstovai kalbėjo apie organizuojamas veiklas Lietuvoje, įgyvendinamus projektus ir minimas atmintinas istorines datas.