Mokytojos iš keturių Tolerancijos ugdymo centrų dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Lenkijoje

Rugpjūčio 24–25 dienomis mokytojų komanda iš Kauno, Kalvarijos, Jiezno bei Darbėnų Tolerancijos ugdymo centrų dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Amžini aidai“, kuri vyko POLIN – Lenkijos žydų istorijos muziejuje Varšuvoje.

Renginys buvo projekto „International Comprehensive Tool for Holocaust Education, ICTHE“ dalis, kurį įgyvendino šešios Europos valstybių institucijos. Konferencijos metu buvo pristatyti to paties pavadinimo  projekto metu sukurti internetiniai įrankiai, skirti mokiniams supažindinti su holokausto ir antrojo pasaulinio karo liudijimais. Internetinėje svetainėje sudėti Holokaustą išgyvenusių žmonių pasakojimai, suskirstyti taip, kad būtų patogu naudoti pamokose.  Filmuotus liudijimus papildo informacija apie to meto kontekstą, metodinės rekomendacijos bei nuorodos.

Tarptautinėje konferencijoje dalyvavo Arūnė Vaičiūnaitė- Levuškinienė iš Kalvarijos gimnazijos, Edita Rabizaitė iš Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Edita Gliožerienė iš Darbėnų gimnazijos ir Joalita Jurkevičienė iš Jiezno gimnazijos.

Projektą iniciavo  Švedijos Komitetas prieš antisemitizmą ir partneriai iš Lietuvos, Vengrijos, Austrijos, Rumunijos, Lenkijos. Programa buvo finansuojama  ES programos Erasmus+ .