Projekto „Laiko paženklinti žydų kultūros pėdsakai“ pristatymu paminėta tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Sausio 28 dieną, Kauno Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras organizavo virtualią pamoką, skirtą paminėti tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną.


Virtualioje pamokoje buvo pristatytas 2020 metais Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro įgyvendintas projektas „Laiko paženklinti žydų kultūros pėdsakai“. Šiuo projektu buvo siekta supažindinti gimnazijos mokinius su Kauno žydų bendruomenės istorija, išlikusiu kultūros paveldu. Virtuali pamoka – susitikimas buvo organizuota ne tik Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenei, bet ir Kauno Kazio Griniaus progimnazijos Tolerancijos ugdymo centro atstovams.
Šiame renginyje buvo pristatytas ne tik įgyvendintas projektas, bet ir Kauno Veršvų gimnazijos mokinių sukurti plakatai, skirti paminėti tarptautinę Holokausto aukų atminties dieną. Kurti plakatus istorinei datai atminti mokinius paskatino Tolerancijos ugdymo centro koordinatorė, istorijos mokytoja Diana Murauskienė bei dailės mokytoja Nelė Jurgelionienė. Plakatų konkursą organizavo Tarptautinė komisija, kviesdama Tolerancijos ugdymo centrus paminėti tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną – sausio 27 – ąją.