Konkursas „Mes – Lietuva: mano krašto bendruomenės“

Renginio data:2018.04.03
Vieta:Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus
Organizatorius:Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus ir Dailės mokytojų asociacija

Vaikų ir jaunimo integruotas istorinio ir meninio ugdymo kūrybos darbų konkursas.
2018 m. balandžio 3 d. – spalio 5 d.

Siekdami paskatinti moksleivius atrasti ir įamžinti savo krašto ir jo daugiakultūrių bendruomenių istoriją, Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus (VVGŽM) ir Dailės mokytojų asociacija (DMA) inicijuoja integruoto istorinio ir meninio ugdymo kūrybos darbų konkursą.

Kviečiame 5–8 ir 9–12 klasių moksleivius susipažinti su savo krašto ir jo bendruomenių istorija, iškiliomis asmenybėmis, aplankyti vietos muziejus ar pakalbinti senolius ir pasirinkta technika (tapyba, grafika, koliažas, skulptūra, fotografija, instaliacija) sukurti meninį darbą konkurso tema „Mes – Lietuva: mano krašto bendruomenės“ bei atsiųsti kūrinio nuotrauką ir trumpą aprašymą vertinimui.

Konkurso taisyklės:
Pradžia – 2018 m. balandžio 3 d.  Pabaiga – 2018 m. spalio 5 d.

Kitos konkurso sąlygos.

Konkurso partneriai: Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Ugdymo plėtotės centras, Portalas 8diena.lt.

Pamėkite VVGŽM ir DMA Facebook paskyras (www.facebook.com/tolerance.center.lt www.facebook.com/daileirmokykla), sekite jas ir dalinkitės konkurso naujienomis!

Informacija prieš renginį

Konkurso sąlygos
Informacija po renginio