Seminaras „Holokausto tema ugdymo procese“

Renginio data:2017.04.25
Vieta:Ariogalos gimnazija, Vytauto g. 94, Ariogala
Organizatorius:Tarptautinė komisija, YAD VASHEM, Ariogalos gimnazija

Tarptautinis seminaras mokytojams, mokyklų vadovams ir švietimo darbuotojams,  dalyvavusiems Tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje – Yad Vashem, Izraelyje.

Tarptautinis seminaras „Holokausto tema ugdymo procese“ skirtas mokytojams, mokyklų vadovams ir švietimo darbuotojams,  2016 m. dalyvavusiems Tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje – Yad Vashem, Izraelyje. Seminaro metu dalyviai pristatys savo po stažuotės Izraelyje įgyvendintas veiklas, susijusias su žydų istorija, Holokausto tema.

Seminare svečiuosis lektorė Noa Sigal (Izraelis, Yad Vashem – tarptautinė studijų apie Holokaustą mokykla), vesianti paskaitas ir metodinius užsiėmimus. Taip pat seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su Kėdainių ir Ariogalos žydų istorija.

Seminaras organizuojamas įgyvendinant Tarptautinės komisijos ir Yad Vashem – tarptautinės studijų apie Holokaustą mokyklos bendradarbiavimo programą. Seminarą organizuoja Tarptautinės komisijos sekretoriatas kartu su Yad Vashem institucija ir Ariogalos gimnazija.

Informacija prieš renginį

Programa_04 25_26_Ariogala
Informacija po renginio