Seminaras #NeverForget: mokymas apie traumines patirtis istorinėse vietose

Renginio data:2018.10.30
Vieta:Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai)
Organizatorius:Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas, bendradarbiaudamas su Tarptautine komisija ir Valstybiniu Vilniaus Gaono žydų muziejumi

Seminaras mokytojams, bibliotekininkams ir muziejininkams

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas vykdydamas tarptautinį projektą #NeverAgain: Teaching Transmission of Trauma and Remembrance through Experimental Learning bei bendradarbiaudamas su Tarptautine komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje vertinti ir Valstybiniu Vilniaus Gaono žydų muziejumi rengia seminarą mokytojams, bibliotekininkams ir muziejininkams: #NeverForget: mokymas apie traumines patirtis istorinėse vietose.

Į seminarą kviečiami mokytojai, muziejų ir bibliotekų darbuotojai, siekiantys gauti žinių bei praktinių, metodinių patarimų – kaip dėstyti apie trauminį paveldą, kaip praktiškai organizuoti pamokas, apsilankymus vietose, kurios susiję su sudėtingais / skausmingais istoriniais įvykiais.

Seminaras vyks 2018 m. spalio 30 d. (antradienį) Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai). Seminaro kalba – lietuvių. Dalyviams bus išduodami sertifikatai (pažymėjimai).

Dalyviams, atvykstantiems iš kitų miestų, bus padengtos transporto (autobusų / traukinio bilietai) išlaidos. Kuro (degalų) išlaidų organizatoriai nedengia. Seminaro dalyviai bus pavaišinti pietumis ir kava.

Informacija prieš renginį

Seminaro TRAUMINĖS PATIRTYS programa
Informacija po renginio