Respublikinis Ronaldo Harvudo vardo mokinių meninės raiškos konkursas

Jau dešimti metai iš eilės Plungės „Saulės“ gimnazija ir Plungės Suaugusiųjų švietimo centras organizuoja mokinių meninės raiškos konkursą Ronaldo Harvudo vardo premijai laimėti. Renginys vyks gegužės 28 d.

Ronaldas Harvudas (Ronald Harwood) menininko karjerą pradėjo kaip aktorius, o dabar – pasaulinio garso romanų, novelių, pjesių, kino scenarijų autorius, „Oskaro“ premijos laureatas už scenarijų filmui „Pianistas“, daug metų vadovavo tarptautiniam PEN klubui. Rašytojas šiuo metu gyvena Londone. Iš Plungės kilęs jo tėvas prieš Antrąjį pasaulinį karą emigravo į Pietų Afrikos Respubliką. 2005 metais R.Harvudas pirmą kartą aplankė tėvų žemę ir didžiuojasi savo plungietiška kilme. Jis kartu su klasės draugu Abeliu Levitu (Izraelis), kurio šaknys yra taip pat Plungėje, siekdami aktualizuoti Holokausto aukų atminimą bei nusikaltimų žmogiškumui prevenciją, įsteigė premiją. Jai laimėti skelbiamas meninės raiškos konkursas „Holokaustas Europoje ir Lietuvoje“.

Konkurse kviečiame dalyvauti respublikos visų tipų mokymo įstaigų 8-12 klasių mokinius. Išankstinė dalyvių registracija iki 2019 m. balandžio 24 d. Užpildytą anketą siųskite el. p. mazuknej@gmail.com ). Renginys vyks gegužės 28 d.

RESPUBLIKINIO R. HARVUDO VARDO MOKINIŲ MENINĖS RAIŠKOS KONKURSO NUOSTATAI;

RESPUBLIKINIO R. HARVUDO VARDO MOKINIŲ MENINĖS RAIŠKOS KONKURSO DALYVIO ANKETA.

Kontaktinis asmuo: Plungės „Saulės“ gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro vadovė Jolanta Mažuknė (tel.: 8 655 34043; el. p. mazuknej@gmail.com ).