Sausio 13–oji – Laisvės gynėjų diena

Kveičiame 2023 m. Sausio 13–ąją, 8.00 val. ryto, uždegti languose vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes dešimčiai minučių ir taip kartu paminėti pergalę prieš agresorių.

 

Registracija, norint prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus geros valios žmones prisiminti ir paminėti 1991 metų sausį Lietuvos piliečių iškovotą istorinę pergalę.

Prieš 32 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, Lietuvos teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti Tauta apgynė Nepriklausomybę ir pasipriešino sovietinių okupantų bei vietinių kolaborantų bandymui įvykdyti karinį perversmą.

Parodykime, kad esame vieningi ir pasiruošę gintį iškovotą laisvę, kaip 1991–ųjų sausį. Prisiminkime ir didžiuokimės pasiekta pergale, perduokime šį jausmą jaunajai kartai.

Iškilus klausimams, išsamesnę informaciją mielai suteiksime telefonu  8 5 209 8818,  8 5 209 8804 arba el. paštu: ingrida.vilkiene@lrv.ltkomisija@lrv.lt.

 

Video kvietimas prisijungti prie iniciatyvos: