Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotame sąskrydyje „Su Lietuva širdy…“

Rugpjūčio 4 d. Ariogaloje vyko tradicinis renginys – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotas sąskrydis „Su Lietuva širdy…“ Šiame renginyje, kaip ir kasmet, dalyvavo Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai iš visos Lietuvos.

Kasmet, pirmąjį rugpjūčio mėnesio šeštadienį, Ariogalos Dubysos upės slėnyje vyksta Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotas sąskrydis „Su Lietuva širdy…“ Į LPKTS renginį jau kelintus metus atvyksta Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai, kuriuos pakviečia Tarptautinė komisija kartu su Ariogalos gimnazijos Tolerancijos ugdymo centru.

Mokytojų grupė dalyvavo bendroje eisenoje, kuri keliavo iš Ariogalos centro į Dubysos slėnį bei sąskrydžio renginiuose, vykusiuose visą dieną. Tradicinis renginys „Su Lietuva širdy…“ buvo skirtas  prisiminti tremtis, Lietuvos gyventojų netektis bei puoselėti istorinę atmintį, perduodant žinią ateities kartoms.