Jidiš kultūra – Lietuvos kultūrinis palikimas

Renginio data:2017.09.05
Vieta:Vilniaus viešoji žydų biblioteka
Organizatorius:Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas, Pasaulinio žydų kongreso Tarptautinis jidiš centras Vilniuje, Vilniaus žydų viešoji biblioteka

Seminaras skirtas mokytojams ir švietimo darbuotojams, siekiant paminėti Europos žydų kultūros dienas. Seminare paskaitas skaitys lektorius iš Izraelio – Mordechay Juškovskij.

Seminaras organizuojamas mokytojams ir švietimo darbuotojams.  Šiuo renginiu siekiama kartu paminėti Europos žydų kultūros dienas. Seminare paskaitas skaitys lektorius iš Izraelio – Mordechay Juškovskij – Tel Avivo pedagoginio koledžo Jidiš kultūros centro direktorius, pastaruosius septyniolika metų organizuoja seminarus apie jidiš kalbą Rytų Europos valstybėse. Lektorius yra parašęs daugiau nei 60 straipsnių jidiš kultūros temomis.

Paskaitos seminare bus skaitomos rusų kalba.

Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikaciniai pažymėjimai.

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas kartu su Pasaulinio žydų kongreso Tarptautiniu jidiš centru Vilniuje ir Vilniaus žydų viešąja biblioteka.

Informacija prieš renginį

Programa_Vilnius_09 05
Informacija po renginio