Tarptautinės Holokausto aukų atminimo dienos minėjimo renginiai Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje

Minėjimo renginiai vyks sausio 21–29 d.

Sausio 21–26 dienomis, Holokausto tema bus kalbama etikos, istorijos, pilietiškumo pagrindų, lietuvių ir  anglų kalbų pamokose.

Sausio 23 d. vyks integruota etikos, istorijos ir teatro klasės valandėlė „Lietuvos miestuose ir miesteliuose gyvenusių žydų istorijos“ skirta Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai. Valandėlę organizuoja mokytojos: Meilė Platūkienė, Giedrė Škarnulienė, Svetlana Žadeikienė.

Sausio 24 d.  Kauno IX forto muziejaus darbuotojai atvyks į gimnaziją ir  praves gimnazijos mokiniams edukacinius užsiėmimus temomis: „Žydų kultūra ir pasiekimai“, „Bausti negalima pasigailėti“ „Išgelbėjęs gyvybę – išgelbsti pasaulį“ .

Sausio 26 d. anglų pamokose vyks filmo ,,Shoah“ ištraukų peržiūros ir aptarimas iš Nepatogaus kino filmų kolekcijos. Peržiūras organizuoja anglų kalbos mokytoja Jovita Žilinskienė.

Sausio 29 d. vyks integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka „Istorija liudininkų akimis“. Ją organizuoja mokytojos Asta Šulcienė ir Ramunė Petrosian su I gimnazijos klasės mokiniais.