Tarptautinės komisijos pirmininkas Emanuelis Zingeris surengė spaudos konferenciją, skirtą Žiemos karui paminėti

Lapkričio 29 d., Lietuvos Respublikos seime buvo surengta spaudos konferencija „Suomijos didvyriškas pasipriešinimas Rusijos agresijai 1939 m. Žiemos kare“.

Spaudos konferenciją organizavo Tarptautinės komisijos pirmininkas Emanuelis Zingeris, minint Žiemos karo pradžios 80-ąsias metines. Spaudos konferencijoje dalyvavo Suomijos ambasadorius Christeris Gustafas Michelssonas, Latvijos ambasadorius Lietuvoje Indulis Bērziņš, Estijos ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto doc. dr. Algirdas Jakubčionis renginio metu priminė apie Žiemos karo priežastis, Ribentropo – Molotovo paktą bei apibūdino 1939 metų Baltijos valstybių politinę situaciją.

Emanuelis Zingeris, apibendrindamas Žiemos karo reikšmę akcentavo, jog „suomių drąsa ir ryžtas yra pavyzdys, kaip nedidelė tauta gali susivienyti ir stoti į kovą su nepalyginamai didesniu agresoriumi, kad išsaugotų tai ką turi brangiausio – savo laisvę ir nepriklausomybę. Ši Žiemos karo pamoka yra aktuali visoms Baltijos šalims ir kitoms nedidelės valstybėms, kurios šiandien taip pat susiduria su tokiu pačiu agresoriumi“.